Нещодавно письменниця Тетяна Безушко-Граб презентувала у двох книгозбірнях Хмельниччини збірку казок «Бешкетні зимовинки», до якої увійшли 14 історій.

Книга невипадково вийшла друком напередодні зимових свят, адже у ній розповідаються дивовижні пригоди, що стаються саме у цей період. Для роботи над збіркою «Бешкетні зимовинки» за ініціативи Марії Солтис-Смирнової об’єдналися 14 авторів із усієї України. Це – Ганна Багінська, Ганна Должек, Дмитро Тодер, Марія Солтис-Смирнова, Ніна Ягоджинська, Окасана Курійокі, Світлана Аман, Світлана Костюк, Світлана Тодер, Степан Соляр, Тетяна Безушко, Тетяна Іваніцька, Тетяна Строкач, Юлія Соловйова.

Збірку доповнили яскраві ілюстрації Дарини Сингаївської, яка передала на сторінках видання атмосферу свята та добра, а також відтворила усіх казкових персонажів. За сюжетами історій також були створені листівки та гра, розроблена співавтором збірки Степаном Солярем, який захищає Україну у лавах ЗСУ.
Нагода почаклувати над книгою випала і ярмолинецькій письменниці Тетяні Безушко-Граб, яка написала казку «Як Оленка перемогла Заметіль». Ця історія – про те, що віра у диво навіть у зовсім неочікувані моменти здатна перемогти усі труднощі, адже саме так сталося і з головною героїнею. Авторка із радістю представила власну історію та усю книгу у Центральній публічній бібліотеці Хмельницького, а також Ярмолинецькій центральній бібліотеці.


Презентації відбулися у форматі зустрічей із маленькими читачами – четвертокласниками Хмельницького НВО №5 ім. С. Єфремова та Ярмолинецького ЗЗСО №1 у рамках Національного тижня читання, який проходить в Україні уже втретє.
Тетяна Безушко-Граб підійшла до презентацій творчо, тож школярі із захопленням слухали цікаву розповідь про те, як створювалася книга: від ідеї – до її появи перед ними. Дітлахи долучалися до усіх пропонованих активностей: у ігровій формі відповідали на запитання авторки та повторювали руханку із книги, створену письменницю Тетяною Строкач. Наприкінці зустрічі у Хмельницькому маленькі читачі оточили авторку із проханням дати автограф та познайомитися ближче.


А у книгозбірні Ярмолинець на відвідувачів чекав приємний сюрприз – зустріч із Святим Миколаєм, адже презентація у селищі припадала саме на 6 грудня. Від зустрічі із письменницею усі отримали лише позитивні враження та іще сильніше усвідомили цікавість книг та читання.
Детальніше про зустріч у бібліотеці міста Хмельницький – у сюжеті телерадіоканалу «Перший Подільський».
Наш кор. Фото надані Тетяною Безушко-Граб та із Фейсбук-сторінок книгозбірень.