Громада вітала випускників

2 червня у Ярмолинецькому центрі культури та дозвілля відбулося вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту учням Ярмолинецьких ЗЗСО I-III ступенів №1 та №2. На урочистостях відбулося і вручення свідоцтв із відзнакою та золотих медалей відмінникам-випускникам Новосільського та Шарівського ЗЗСО I-III ступенів.

Світлини Софії КАРПОВОЇ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *