icon clock04.11.2025
icon eye128
Новини

Залізниця працює для людей

Залізниця — це злагоджений механізм, у якому є важливими усі ланки. Кожна станція, кожен обгінний пункт — мов маленький гвинтик у величезній системі, без якого неможливо забезпечити безперебійну роботу транспорту та якісні перевезення пасажирів і вантажів.

Сьогодні, в умовах воєнного стану, залізничники продовжують працювати єдиною командою, щодня роблячи свій вагомий внесок у Перемогу. Серед них — і колектив станції Ярмолинці регіональної філії Південно-Західної залізниці АТ «Укрзалізниця», яка вже близько 110 років невпинно виконує свою важливу місію.

На станції здійснюється навантаження лісових і зернових вантажів, металобрухту, а також вивантаження мінеральних добрив і нафтопродуктів. Це щоденна, кропітка праця людей, від якої залежить безпека, стабільність і розвиток залізничного сполучення в регіоні.
Під керівництвом Наталії Котлінської тут працюють 22 досвідчені фахівці — справжні майстри своєї справи. Щодня, незалежно від погоди чи обставин, вони забезпечують стабільну роботу станції. Більшість працівників мають багаторічний досвід роботи, адже залучити молодих спеціалістів нині непросто — насамперед через низький рівень заробітних плат у галузі. Проте, незважаючи на всі труднощі, за словами Наталії Дмитрівни, кожен член колективу відповідально ставиться до своїх обов’язків, сумлінно виконує покладені завдання й робить усе можливе, щоб станція працювала без збоїв.

Лілія Ковальчук — представниця справжньої династії залізничників. Її батько та чоловіки працювали машиністами, дідусь теж був залізничником, на залізниці трудилися і батьки чоловіка. Однак сама Лілія не одразу пов’язала своє життя з колією. Спершу вона працювала за фахом — бухгалтером. Після декретної відпустки, у 2003 році, розпочала трудовий шлях на станції. Тривалий час обіймала посаду білетного касира, а останні чотири роки працює комерційним агентом.
Пані Лілія зізнається, що свою роботу щиро любить, адже колектив у них дружній, досвідчений і згуртований, кожен знає свою роботу, а головне розуміє — працюють на благо держави.

Також із родини залізничників — Ігор Гусар, черговий по станції з правом виконання обов’язків начальника станції Ярмолинці. На станції працювали його батько та мати, тож і недивно, що Ігор вирішив продовжити родинну справу. Після закінчення школи він свідомо обрав залізничну галузь: вступив до училища №14 залізничного транспорту в Чернівцях, а згодом — до Чернівецького технікуму залізничного транспорту, де здобув необхідні знання й фахову підготовку.

Минуло вже понад 25 років, відколи Ігор Гусар сумлінно виконує свої професійні обов’язки. Його робота вимагає високої зосередженості, відповідальності й точності, адже саме він відповідає за безпечний і безперебійний рух поїздів, формування складів та організацію транспортних операцій.
Тож, напередодні професійного свята бажаємо усім залізничникам міцного здоров’я, нових професійних здобутків, успіхів на всіх життєвих та професійних магістралях та миру Україні!

Анастасія Граб.
На фото — Ігор Гусар, Лілія Ковальчук, Наталія Котлінська та Міла Шевченко

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *