Естафету ярмаркування передали Ярмолинцям

Продовжилися торги у навчальних закладах середньої та дошкільної освіти Ярмолинець.

У Ярмолинецькому ЗЗСО I-III ступенів №2 благодійні заходи тривали три дні: із 16 по 18 жовтня. Їхньою організацією зайнялися члени учнівського самоврядування та педагоги закладу. Учні 1-11 класів із радістю долучилися до ініціативи, такий досвід був цікавим як найменшим школярам, так і старшокласникам.

Ярмарки не лише об’єднали здобувачів освіти та педагогів, а й мали благодійну мету: на підтримку воїнів ЗСУ вдалося зібрати суму у розмірі 18400 гривень.

Ярмарковий марафон підтримав і Ярмолинецький ЗЗСО I-III ступенів №1. Торги були поділені на три етапи, адже усі школярів, яких у закладі більше 700, хотіли взяти участь. Тому 16 жовтня ярмаркували учні початкової школи, наступного дня естафету передали учням 5-7 класів.

Старшокласники продовжили благодійний захід уже після канікул, 31 жовтня.

У дні ярмарок фойє школи ставало повністю заповненим: у ньому збиралися учні, педагоги, батьки, усі охочі підтримати збір на ЗСУ. Завдяки такій активній участі кожного було зібрано 89 418 гривень.

До благодійного ярмаркування долучився також і заклад дошкільної освіти селища – Ярмолинецький центр розвитку дитини.

Одразу на подвір’ї садочку можна було придбати солодощі на будь-який смак: кекси, желе, пиріжки, торти, печиво та багато іншого. Усе із любов’ю готували батьки дошкільнят та педагоги закладу.

Серед товару були навіть повітряні кульки, квіти та в’язані патріотичні сердечка.

Долучалися до збору коштів усі охочі, що дозволило зібрати чималу суму коштів – 35000 гривень, які будуть передані на потреби наших захисників.

Анастасія Граб. Фото надані адміністраціями навчальних закладів та взяті із Фейсбук-сторінки Ярмолинецького центру розвитку дитини.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *