Довгоочікувана зустріч

Ярмолинчани вітали земляків Володимира Дениса та Володимира Коваля, які у травні цього року повернулися з ворожого полону.

Жителі Ярмолинеччини зустрічали своїх земляків Володимира Дениса та Володимира Коваля, які повернулися з ворожого полону. Після років у ворожих катівнях хлопці — на рідній землі, серед друзів, рідних, близьких.

Урочисту зустріч захисникам організувала БО «Волонтер Ярмолинеччини» на чолі із головою Наталею Берендою. Ця зустріч відбулася в рамках акції на підтримку родин полонених та безвісти зниклих земляків, яка вкотре проходила у селищі і триватиме далі. Велелюдний майдан щиро вітав двох Володимирів квітами, запашним українським хлібом на вишитих рушниках, щирими словами подяки…

На мітингу усі його учасники виконали Гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув від рук московських окупантів. Перед присутніми виступив Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк. Він побажав захисникам, котрі повернулись додому, здоров’я та благополуччя у родинах, а усім сім’ям, котрі чекають та вірять, дочекатися своїх Героїв.

Голова БО «Волонтер Ярмолинеччини» Наталя Беренда зачитала списки полонених та зниклих безвісти земляків. Родини та земляки з вірою чекають і моляться. Материнське слово, подяка воїнам, котрих сьогодні зустрічали, та віра і надія на те, що усі, кого чекають, повернуться, звучали у виступі Світлани Лукасевич — матері, яка чекає сина, що вважається безвісти зниклим. Вона вклонилася захисникам, котрі перемогли біль, страх і знущання — фізичні і моральні — та вистояли, дочекавшись обміну.

Настав кульмінаційний момент заходу. Володимир Денис та Володимир Коваль зняли свої світлини із Стіни віри та надії на повернення. А також їм передали прапори, з якими раніше рідні щоразу виходили на акції на їх підтримку. Завершилась зустріч ходою вулицями селища та покладанням квітів до банерів загиблих Героїв на Алеї пам’яті, а також спільним фото.

Протягом акції правопорядок охороняли працівники місцевого відділення поліції. А озвучення та сценарій підготували співробітники Ярмолинецького ЦКД в особах директорки закладу Лілії Дембіцької та музичного керівника Ігоря Сидорчука. Ця подія увібрала в себе багато почуттів. Радістю стала для тих, хто дочекався, для усієї громади, надією для усіх, хто чекає, вірить, молиться. Для усіх разом — відчуттям єдності у спільній боротьбі за Україну, за її державність та суверенітет. Знаково, що така радісна для Ярмолинеччини подія співпала із Днем Конституції, який відзначали 28 червня.

«Під час підготовки до заходу стало також відомо про повернення на рідну землю Космана Анатолія Володимировича з Жилинець. Наш захисник перебував у ворожому полоні з грудня 2023 року. Дякуємо всім, хто наближав цей день — Координаційному Штабу, МКЧХ, Омбудсману, військовим, волонтерам. Але найбільша вдячність нашим воїнам — за витримку, мужність і незламність. Вітаємо Анатолія вдома! Нехай тепло рідної землі лікує душу та наповнює серце силою!», — повідомили у БО «Волонтер Ярмолинеччини».

Віримо й чекаємо усіх, хто ще залишається в полоні окупантів. Шукаємо безвісти зниклих. Молимося за всіх наших захисників і захисниць.

Алла Гуменюк.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *