Із нагоди Дня Збройних Сил України захисників і захисниць відзначено Грамотами Ярмолинецької селищної ради.

Професійне свято усіх, хто служить у лавах Збройних Сил України, було встановлено через два роки після проголошення української незалежності. Але особливого, нового змісту воно набрало у 2014 році, саме тоді довелося акумулювати всі сили та засоби для боротьби із ворогом. Протягом десятиліття формувалася нова українська армія, і цей процес триває досі, адже сьогодні, коли широкомасштабна війна триває уже майже три роки, для захисту України потрібно ще більше зусиль. Сучасні захисники та захисниці роблять все можливе, а іноді – навіть більше, для того, щоб українці мали право жити та панувати у власній державі, говорити рідною українською мовою, розвивати культуру та бути незалежними. Сьогодні це – пріоритетне завдання кожного, хто обирає долучитися до лав Збройних Сил України. Серед них – і велика кількість наших земляків та землячок, які прийняли вольове рішення – служити на благо свого народу та країни, не злякалися викликів, які щоденно постають перед ними.

6 грудня у кабінеті Ярмолинецького селищного голови Андрія Шутяка відбулося офіційне нагородження захисників та захисниць. Їм було вручено Грамоти Ярмолинецької селищної ради за особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, наближення перемоги над російськими окупантами, мужність, самовідданість, героїзм, зразкове виконання військового обов’язку та з нагоди Дня Збройних Сил України.

Нагороди отримали військовослужбовці військової частини А2573: старший лейтенант Зінченко Сергій, молодший лейтенант Лазерний Артем, старший сержант Андрощук Віктор Петрович, сержант Сливка Сніжана, старший солдат Лук’яненко Дмитро, старший солдат Навроцький Юрій, військової частини А2730: капітан Катело Михайло, сержант Міщук Анатолій, майстер-сержант Пшонюк Сергій, старший солдат Білоконь Сергій, старший сержант Благовісна Людмила, військовослужбовці шостого відділу Хмельницького РТЦК та СП: капітан Бендера Юрій, штаб-сержант Фасуляк Євген Михайлович, старший сержант Пилипчук Юрій Володимирович.

Голова Ярмолинецької селищної ради висловив кожному подяку за службу, побажав сили та мужності, витримки на шляху до Перемоги.

У цей день важливо не лише пам’ятати про сучасних воїнів, але й про тих, хто доєднався до лав Небесного війська. Їхній вклад у боротьбу – не менш важливий та заслуговує на шану та повагу.

Саме тому мітинг завершився покладанням квітів до портретів полеглих земляків на Алеї Слави. Адже їх справа живе, як завжди житиме і Україна.
Анастасія Граб.