Заслужені артисти України, співаки та композитори Вадим та Євген Гжегожевські святкують життєві ювілеї – 65-річчя.
Пригадується, один із ювілейних концертів братів Гжегожевських називався “Сто на двох”. Символічна назва та символічна доля – бо ж справді Бог створив чудо, нагородивши талантом двох братів-близнюків Вадима та Євгена Гжегожевських, які народились та зростали у чудовій, не менш талановитій сім’ї у Солобківцях.
Про них написано та сказано багато. Із їхніми піснями зростали покоління подолян, дорослішали та зріли. А брати радували та й досі, слава Богу, радують нас новими творами.

Мистецьке життя для багатьох здається суцільним святом, де у центрі уваги – сцена, квіти та аплодисменти. Насправді ж “за кадром” залишаються дні та ночі невпинної творчої праці, яка викристалізовується лише наполегливістю та любов’ю.
Колись у розмові запитали братів, чому не обрали для себе велику сцену, адже така можливість була. Відповідь примусила замислитись: “Ми обрали свої родини, свій край та свою пісню”. Такому вибору брати Вадим та Євген Гжегожевські не зраджують і нині: щасливі у сім’ях, де у любові та злагоді втішаються дітьми та онучатами, а їхня пісня розливається щедро подільськими просторами, даруючи радість краянам.
Вони – не лише артисти, автори та виконавці. Педагоги за основною професією та за покликанням, організатори та засновники багатьох місцевих та всеукраїнських мистецьких фестивалів, серед яких – відомий фестиваль творчих близнюків “Співочі дзеркала” та дітей-близнюків – “Дві краплинки”. Скільки цікавих учасників відвідали наше селище завдяки їх проведенню! Братів Гжегожевських добре знають і поважають у столиці і за кордоном, пісні про рідне Поділля звучать у радіо- та телеефірах по всьому світові.

Займаючи адміністративні посади, вони ніколи не забували про своє головне земне призначення – творити та возвеличувати рідну землю, рідне слово, свою країну.
Патріотика та лірика, радість і гірка печаль поєднуються у їх творчості і створюють той особливий, впізнаваний стиль, який належить лише їм – братам Гжегожевським.
Про їхнє життя і творчість, про досягнення і професійні надбання можна писати цілі романи, знімати кінострічки, розповідати годинами. Знаємо, що вони були героями і сотень матеріалів у різноманітних газетах і журналах, на місцевих та всеукраїнських телеканалах, Інтернет-публікаціях. Але газета “Вперед” – стовідсотковий лідер по кількості матеріалів про сьогоднішніх ювілярів. І так має бути. Бо ми – свої, рідні, близькі… До того ж, Вадим та Євген Гжегожевські – члени Національної спілки журналістів України.
Тому хочеться від усіх наших читачів сердечно подякувати Вам, шановні наші іменинники, за десятиліття невтомної праці у царині музичного мистецтва, за Ваші пісні та за Вашу неймовірну енергетику, яка панує під час виступів та концертів. А ще – за те, що передаєте свої знання, творчі вміння та розвиваєте таланти юних дарувань, котрих навчаєте у Шарівській дитячій музичній школі, з якими і раніше займались у закладах культури громади. Творчого Вам і людського довголіття, невичерпної енергії та натхнення, радості від життя, добра, миру і благополуччя у Ваших родинах, які Ви так щиро і віддано любите.
Хай у день чудового ювілею, і не тільки, Ваші серця будуть сповнені сили і надії на краще майбутнє для України, хай линуть “Мелодії родоцвіту” понад світом, оспівуючи красу і велич рідної землі.
Многая Вам літа, шановні Вадиме Едуардовичу та Євгене Едуардовичу! З ювілеєм!
Колектив редакції газети “Вперед”, первинна організація НСЖУ.