22 вересня відбулося III засідання Робочої групи з питань розробки Стратегії розвитку Ярмолинецької селищної територіальної громади на період до 2027 року.
Модераторами зустрічі стали секретар Ярмолинецької селищної ради Алла Садлій та начальник відділу економічного розвитку та інвестицій апарату Ярмолинецької селищної ради Ірина Драгомерецька. Алла Іванівна зазначила, що на підставі попередніх засідань було розроблено SWOT-аналіз, тобто, визначення 4 аспектів стратегічного планування: сильних і слабких сторін розвитку громади, потенційних можливостей та загроз. Ірина Петрівна виступила із презентацією щодо визначення стратегічних, оперативних цілей та завдань Стратегії, підготовки технічних завдань на проєкти розвитку, які відповідають завданням Стратегії та подальших кроків.

До обговорення змогли долучитися усі члени Робочої групи, тож усі висловлені ними пропозиції будуть враховані при розробці Стратегії. На наступному засіданні, яке планується у жовтні цього року, буде здійснено відбір/корегування технічних завдань на проєкти розвитку, які відповідають завданням Стратегії, та підготовку системи показників моніторингу.
Тож у планах – працювати на досягнення бачення подальшого розвитку громади: Ярмолинеччина – громада, комфортна для проживання, у якій створені умови для гармонійного та безпечного життя людей, розташована в центрі Хмельниччини із вигідною логістикою, розвинутим аграрним сектором, наявними можливостями переробки місцевих ресурсів, впевнено створює майбутнє!
Анастасія Граб.