Вітаємо на рідній землі!

Цього місяця відбулося декілька обмінів військовополоненими, у тому числі великий і довгоочікуваний — «1000 на 1000», що проходив кількома етапами. Серед захисників, хто терпів тортури у ворожих катівнях та нарешті повернувся на рідну землю, є і четверо наших земляків — мешканців Ярмолинецької та Солобковецької громад. Щиро радіємо разом із родинами і вітаємо наших захисників вдома.


Ярмолинецька громада


У рамках великого обміну «1000 на 1000» на рідну землю повернулися двоє жителів Ярмолинеччини.


Денис Володимир Богданович з Ярмолинець, потрапив до ворожого полону 16 червня 2023 року в районі населеного пункту Оріхів, Запорізького напрямку.


Коваль Володимир Володимирович з Антоновець, який перебував у неволі з 25 грудня 2023 року (потрапив туди під час бойових дій поблизу населеного пункту Діброва Луганської області).


Вітаємо наших Захисників вдома! З нетерпінням і молитвами чекаємо на повернення усіх наших воїнів, які ще досі в полоні… Бажаємо усім, хто шукає своїх рідних — знайти, і дочекатися такого довгоочікуваного дзвінка «Я ВДОМА!»


Віримо, молимось, чекаємо, боремось! Слава Україні! Слава нашим Героям!


Солобковецька громада


Наша громада з великою вдячністю та гордістю зустріла звістку про повернення з російського полону свого земляка — Вавшка Валерія Михайловича, який перебував у неволі з березня 2023 року.


Це надзвичайно важливий день для рідних, друзів та всіх, хто з нетерпінням чекав на добру новину. Ми щиро дякуємо його батькам за виховання справжнього Захисника, який став на оборону України.


Нехай шлях до відновлення буде світлим і спокійним.


Слава Герою! Слава Україні!


Днем великої радості для всієї Солобковецької громади стало 6 травня 2025 року, коли, після майже трьох років російського полону, додому повернувся Захисник України, наш земляк — Тімощук Віталій Вікторович.


Зовсім юний, але вже справжній Воїн, офіцер ЗСУ. Потрапив у полон під час виконання бойового завдання на Херсонщині. Востаннє виходив на зв’язок із рідними 15 жовтня 2022 року. Два з половиною роки катувань, тиску, неволі. Але він вистояв. Він повернувся. Живий. З честю. З вірою.
Віталію, дякуємо за твою силу! Твоє повернення — це сльози радості на очах, гордість у серці і нова надія для кожного з нас.


Слава Україні! Героям Слава!


Інформація з офіційних ФБ-сторінок Солобковецької ТГ та БО «Волонтер Ярмолинеччини»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *