Вітання з нагоди дня селища Ярмолинці

Шановні жителі селища Ярмолинці, дорогі земляки!

День селища – особливе свято, яке об’єднує всіх жителів нашої громади, тих, чиєю працею воно створювалося. Історія кожного села, селища, містечка, міста є часточкою історії нашої держави. А її, як відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди.

На жаль, війна внесла в наші життя свої правила, і цьогорічне свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак. Багато хто з вас із завмиранням серця чекає звісток від рідних та близьких, від чоловіків, синів, братів, друзів, які мужньо захищають нашу країну від російської навали. І ми не можемо ні на хвилину про це забувати, маємо бути єдиними і згуртованими, спрямовуючи усі свої прагнення та дії на довгоочікувану і бажану Перемогу.

Сьогодні, в День апостолів Петра і Павла, нехай урочистий церковний дзвін наповнить ваші душі натхненням і радістю, зміцнить віру і подарує надію, зцілить хвороби і нагородить терпінням, мудрістю, життєвими благами і щасливими миттєвостями.

Від щирого серця й від усієї душі бажаємо, щоб це свято принесло вам та вашим родинам мир, добробут та злагоду. Нехай живе наше рідне селище, народжуються і підростають діти, нехай щастя, любов та достаток будуть усюди.

Щиро віримо, що наступного року день селища Ярмолинці ми святкуватимемо у мирній, вільній Україні. Зі святом! Слава Україні! Героям Слава!

Ярмолинецька селищна рада.

Шановні мешканці Ярмолинець!

З найщирішими словами та гордістю за наше селище — вітаємо вас із нагоди Дня смт Ярмолинці!

Ярмолинці — це місце, де народжуються нові ідеї, де розквітає культура і живуть надзвичайні люди. Ваша гостинність, турбота та прагнення до розвитку роблять наше селище найкращим. Дякуємо нашим захисникам, які зараз захищають українські землі від агресора та крок за кроком повертають території нашої суверенної держави.

Щиро бажаємо вам миру та злагоди. Нехай Ярмолинці розквітають у своїй неповторності та красі. Благополуччя та завзяття, а найголовніше — перемоги!

З повагою Олександр ГЕРЕГА, народний депутат України.

Шановні ярмолинчани!

Від усього серця вітаю вас зі святом – Днем селища Ярмолинці!

Ярмолинці мають багату історію, сторінки якої вже 623 роки пишуть наші славетні земляки. Іменини селища – це свято радості й патріотизму, молодості й зрілості, свято, яке об`єднує всі покоління ярмолинчан, яке приходить у кожну оселю і зігріває людські серця.

Тож нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх вас у згуртовану і небайдужу громаду!

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях, а селищу Ярмолинці – процвітання, злагоди і миру!

Сергій КОГУТ, Солобковецький сільський голова.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *