Великдень для захисників

Вже стало доброю традицією для нашої місцевої волонтерки, депутатки Ярмолинецької селищної ради Наталії Беренди вітати із Великоднем наших захисників — земляків, які боронять Україну на різних ділянках фронту.


Спеціально для цієї поїздки Наталія Миколаївна та її помічники з усієї області готують для воїнів домашні гостинці, щоб вони відчули тепло рідного дому, святкову атмосферу, а ще — турботу та піклування. Так було і цьогоріч. Напередодні поїздки у Ярмолинцях БО «Волонтер Ярмолинеччини» організував благодійний Великодній ярмарок, де було реалізовано паски, домашню випічку, готові страви, вироби декоративно-прикладного мистецтва патріотичної та традиційної народної тематики. Долучились і жителі селища: Марія Антонюк, Володимир Мойсеюк, Юрій Чепрак. Виручені кошти у сумі 14.700 гривень було спрямовано на потреби військовослужбовців, а також паливно-мастильні матеріали для майбутньої поїздки.


Передачі для захисників приготували і жителі села Вербка Мурована нашої громади. Склалася гарна співпраця і з населеними пунктами Віньковецької та Олешинської територіальних громад. Зокрема, на Віньковеччині постаралися приготувати щось смачненьке волонтери села Дашківці (староста Валентина Заїка, зять якої захищає Україну на Запорізькому напрямку). Працювали на славу колективи дитячого садочка «Пізнайко», Дашковецького ліцею та місцевих закладів культури.
Так само активно долучились до волонтерства жителі Нетечинецького старостинського округу (староста Микола Марисик), зокрема, постаралися працівники дитячого садочка «Джерельце». Вже не вперше допомагають підвантажувати волонтерський бус завідувачка бібліотекою Світлана Пиріжок, син якої у лавах ЗСУ захищає Україну, та директор місцевого сільського будинку культури Петро Кошовий.


Щира подяка і старості села Женишківці Тамарі Петренко, яка теж не вперше зорганізовує активістів села до волонтерської справи. Як завжди, долучилися до приготування Великодніх страв колектив та учні Женишковецької гімназії (директорка Ірина Пиріжок).


У селі Подолянське, теж Віньковецької громади, діє БФ БО «Подолянський крок до перемоги». Його учасники Ігор Гвоздовський, Ольга Коваль та інші постійно виготовляють готові каші з м’ясом та грибами, а також перші страви у спеціальних вакуумних пакуваннях, які вже полюбились нашим захисникам.


Ще з часів Майдану підтримують дружні стосунки волонтери Ярмолинеччини із Валентиною Базилюк, яка нині очолює Олешинський старостат. Знаючи про волонтерство та реальну підтримку захисників не за чутками, бо сама тривалий час брала участь у поїздках на Схід разом із нашою Наталею Берендою, пані Валентина тепер активно залучає жителів ввірених їй територій до допомоги нашим військовим. Жінки та чоловіки готують, збирають кошти, відгукуються на сезонні потреби військовослужбовців.


Гарна співпраця склалася і з Летичівськими волонтерами Петром Шуляком, Галиною Коростіною та водієм Ігорем Корчевим, який останніх 5 поїздок — за кермом волонтерського буса.
Дорогою до місця призначення постійно підвантажують машину Наталія Ільїна із села Вороновиця, що на Вінничині, співвласниця закладу харчування «Пан Мельник». Завдяки пані Наталії волонтери мають можливість безкоштовно пообідати, відпочити. У закладі ведеться збір коштів на користь ЗСУ.


Щиру подяку попросили висловити волонтери місцевим фермерам із села Волудринці Василеві та Віталію Басунам за постійну допомогу у заправці машини.


Наш кор.
Фото надані Нателею Берендою

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *