Сьогодні у спортивній залі Ярмолинецької ДЮСШ пройшли змагання з волейболу у рамках III етапу спортивних змагань Президентського проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

Ярмолинці стали місцем, де зустрілися учасники змагань із волейболу серед дівчат із 5 територіальних громад. Юних волейболісток об’єднала участь у Президентському проєкті «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». У залі місцевої дитячо-юнацької спортивної школи вишикувалися команди, які представляють Ярмолинецьку селищну раду (Шарівський ЗЗСО I-III ступенів), Городоцьку міську територіальну громаду (Великояромирський ліцей), Гвардійську сільську раду (Немичевецький ЗЗСО), Волочиську міську територіальну громаду (Полянський ліцей) та Солобковецьку сільську раду (Солобковецький ліцей ).

Церемонія відкриття змагань розпочалась із спільного виконання Гімну України, потім усі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав життя за незалежність та територіальну цілісність України. Проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» по всій Україні проходить під гаслом «Разом переможемо». Він складається із 5 етапів, два із них – шкільний та територіальний – юні спортсмени уже здолали та дійшли до районного етапу, старт якого було дано під час церемонії.

Із вітальним словом перед присутніми виступив голова Ярмолинецької селищної ради Андрій Шутяк. Андрій Васильович привітав волейболісток та побажав перемоги сильнішим, а усім учасникам – задоволення від гри.

Було представлено і суддівську колегію змагань: Сергій Лавренчук (головний суддя), Олександр Пищур (суддя), Зоряна Пивовар (секретар). На честь волейболісток, котрі прибули мірятись силами, лунали оплески, адже вони вибороли право брати участь у цих змаганнях, долаючи етап за етапом.

Додала настрою спортсменам юна співачка Валерія Мазурець (Новосільський ЗЗСО I-III ст), виконавши пісню «Любіть Україну». «Разом переможемо» – головне гасло проекту усі учасники виголосили гучно та в один голос. Таким став старт ігор, які тривали у спортивній залі кілька годин.
За результатами змагань, I місце здобули представники Городоцької міської територіальної громади (Великояромирський ліцей), II місце посіла команда Шарівського ЗЗСО I-III ступенів, які представляли Ярмолинецьку селищну територіальну громаду. Дівчата продемонстрували гарну гру та високий рівень підготовки.

Ведучою урочистого відкриття та церемонії нагородження заходу була методистка Ярмолинецького Будинку дитячої та юнацької творчості Ірина Шуверткова. Колектив закладу взяв активну участь в організації проведення змагань, підготовці сценарію офіційної частини (директорка – Марина Краснопортко).
Алла Гуменюк. Фото авторки.