Перший дзвоник пролунав у школах Ярмолинеччини

У навчальних закладах Ярмолинецької громади відбулися лінійки до Дня знань. Як пройшли заходи У Ярмолинецькому ЗЗСО №1 та Ясенівській гімназії, розповідають педагоги закладів.

Початок нового навчального року – завжди свято для школярів, педагогів та батьків. Проведення загальних заходів у цей день стало уже доброю традицією. Але цьогоріч у найбільшому навчальному закладі громади – Ярмолинецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 із без пекових міркувань було змінено формат урочистостей. Лінійка відбулась за участі лише 1-х, 5-х, 9-х, 10-х та 11-х класів.


Із вітальним словом до учнів школи звернулися директор закладу Володимир Постовіт та заступник Ярмолинецького селищного голови Іван Березовський. Взяла участь у заході і начальниця відділу освіти Ярмолинецької селищної ради Руслана Гаврилюк. Одинадцятикласники підготували зворушливий танець на підтримку однолітків з територій, де відбуваються бойові дії.


Наших першокласників, яких цьогоріч 52, у Країні Знань зустріла Лісова Мавка та подарувала дітям чарівні сопілки, на яких вони зіграють через 12 років, і ця мелодія буде знана на весь світ. Випускники подарували першачкам подарунки та затанцювали з ними веселу руханку. Право здійснити перший дзвінок надали представникам 11-го і 1-го класів Віталію Диді та Златі Хоптяр. Свято завершилося піснею «Побажання» від учня 3-Б Олександра Міщанчука.


За ініціативи учнівського самоврядування на святі було зібрано близько 8-ми тисяч гривень на підтримку ЗСУ. Подія була сповнена патріотичного духу. Уся велика шкільна родина розпочинає
писати нову сторінку в історії Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1.
Наталія Капатинська, заступниця директора із виховної роботи.

Дев’ятеро першокласників та першокласниць прийняла у свої обійми 1 вересня Ясенівська гімназія. Гарно відремонтовані та за усіма вимогами облаштовані приміщення закладу, сяючі усмішки дітвори, барвисті вишиваночки, радість зустрічі та спілкування сповнювали у перший день осені нашу школу. Сердечні вітання наші першачки приймали від директорки гімназії Тетяни Онопріюк.

Натомість і наймолодші школярики подарували присутнім на святі віршики про школу, долучилися до святкової ходи та отримали сувеніри на згадку від найстарших учнів – дев’ятикласників та батьків солодкі букети.


Цей день був особливим і для батьків та дідусів з бабусями – адже їхні діточки стали школяриками. Тому ніхто не скупився на радісні емоції, які назавжди збережуться у спільних світлинах. Усі ми дякували нашим захисникам за можливість навчатися та працювати, а також щоденними справами та працею долучатись до захисту України від російських окупантів.
Віримо, що наші дітки навчатимуться, житимуть та працюватимуть у процвітаючій
європейській державі – Україні!
Наталія Францішкевич, учителька 1 класу Ясенівської гімназії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *