“Ой, у лузі червона калина” звучала по-новому

14 баяністів та акордеоністів краю виконали відому мелодію “Ой, у лузі червона калина” під час флешмобу, який відбувся у рамках святкування дня селища Ярмолинці.

Ярмолинчани та гості селища звернули увагу на цікаву мистецьку подію, яка відбулася під час святкування 623-ї річниці з часу першої писемної згадки про Ярмолинці.

Мова йде про флешмоб “Ой, у лузі червона калина”, ініціаторами якого стали заслужені артисти України брати Вадим та Євген Гжегожевські.

За задумом артистів, відомий твір лунав у виконанні 14 кращих баяністів та акордеоністів. Щоб втілити ідею у життя, учасникам знадобилися репетиції, на які вони із задоволенням збиралися.

У результаті патріотична мелодія пісні, яка надихає нині українців на боротьбу за незалежність та цілісність держави, звучала по-новому.

Учасниками флешмобу стали Олег Гуменюк, Сергій Сотник, Леонід Хомовський, Ігор Сидорчук, Ярослав Дудар із Ярмолинець, Олексій Радецький із Хмельницького, Дмитро Гриськов, Леонід Каліновський, Ірина та Юлія Величко, Вадим та Євген Гжегожевські з села Шарівка, Олександр Ткачук із Соколівки та військовослужбовець Богдан Конфедерат.

Такий творчий експеримент став окрасою свята та свідченням того, що таланти рідного краю квітнуть та прославляють Україну, тримаючи культурний фронт.

Наш кор.

Фото із Фейсбук-сторінки Ярмолинецького ЦКтД.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *