Ці слова ярмолинчанки Анастасії Лободи сказані без зайвого перебільшення, адже музика супроводжує її повсякчас.
Знайомство із цим видом мистецтва розпочалося іще у дитинстві, коли шкільний учитель музики порадив займатися більш серйозно. Тоді юна співачка і переступила поріг Ярмолинецької дитячої школи мистецтв, щоб професійно опанувати вокал, сольфеджіо, гру на фортепіано. Завдяки наполегливості та щирому бажанню навчатися, а також із допомогою досвідчених наставників Настя займала призові місця на конкурсах різних рівнів, неодноразово виступала на заходах, які проводилися у селищі.
Після закінчення 9 класів у Ярмолинецькому ЗЗСО I-III ступенів №1 дівчина вступила до Хмельницького фахового музичного коледжу ім. В. І. Заремби, у якому і зараз продовжує здобувати вищу освіту. Тут вона також швидко знайшла себе, адже не лише навчалася, але і стала солісткою джазового оркестру “Проскурів City Band”. Разом із музикантами дівчина виступає на різноманітних концертах та благодійних заходах в області і за її межами.

Не так давно спробувала Анастасія себе і у викладанні, зараз займається із дітьми та дорослими у приватній музичній школі, допомагаючи розкривати таланти. Каже, що це – не завжди легко, але приносить їй задоволення та цінний досвід, особливо радують успішні результати вихованців. Вона впевнена, що найголовніше – показати унікальність та силу кожного голосу.
Усе це Настя встигає поєднувати із розвитком власної сольної кар’єри, адже мрія стати співачкою була із нею завжди. Нещодавно у молодої артистки під псевдонімом NAYA вийшла пісня “Мости”, в якій вона поділилася власною прожитою історією.
“Я хочу, щоб кожна написана мною пісня мала сенс. Саме так я розумію музику. А щоб пісня мала сенс, варто розуміти, про що ти пишеш, в цьому допомагає життєвий досвід. Хотілося, щоб пісня передала мій внутрішній стан, тому писала те, що відчувала”, – розповідає Анастасія Лобода. Зупинятися на цьому не збирається, оскільки має ще багато текстів, які обов’язково знайдуть свого слухача.
Анастасія Граб.