icon clock11.08.2023
icon eye123
Громади Новини

Громада дякує молоді

Сьогодні було проведено захід з нагоди Дня молоді, який відзначається 12 серпня.

У рамках свята запросили талановитих та активних юнаків та дівчат Ярмолинеччини, які займаються волонтерською діяльністю, усіма силами наближають перемогу, продовжуючи при цьому навчатися та розвиватися у різних напрямках.

Учениця Ярмолинецького ЗЗСО I-III ступенів № 2 Софія Попіль

Захід відбувся у читальній залі Ярмолинецької центральної бібліотеки. Ведучою свята стала інженерка комп’ютерних систем Ярмолинецької центральної бібліотеки Ольга Купчак, яка наголосила на важливості молоді у сучасному суспільстві.

Привітати усіх присутніх із прийдешнім святом завітали заступник Ярмолинецького селищного голови Іван Березовський та начальниця відділу культури, туризму та релігії Ірина Бойко. Вони подякували молодим людям за їхню важливу роботу та побажали нових звершень. Іван Іванович вручив молоді подяки за вагомий особистий внесок у здійснення волонтерських ініціатив в умовах воєнного стану, громадянську свідомість, патріотизм, високі моральні якості. Усього було нагороджено 18 юнаків і дівчат, а також учнівський колектив Правдівського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. П.Т. Лохвицького.

Від імені благодійного фонду «Волонтер Ярмолинеччини» виступила Зіна Дуда, яка вручила активним представникам молоді солодкі презенти.

Учень 11 класу Правдівського ЗЗСО I-III ступенів імені Лохвицького П.Т Павло Сторожук

Павло Сторожук із села Правдівка виконав авторські пісні «Дім» та «Твоя любов»

Анастасія Граб.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *