Україна традиційно відзначає День фармацевта в третю суботу першого місяця осені. Тому сьогодні раді вітати усіх працівників фармацевтичної галузі із професійним святом. Ваша місія – бути на сторожі людського здоров’я, надавати допомогу усім, хто цього потребує, бути готовим постійно вдосконалюватися у професії. З нагоди Дня фармацевта поспілкувались із молодою спеціалісткою Дариною Похою.

Хоч із дитинства Дарина хотіла бути вчителькою, проте у старшій школі бажання змінилися: приклад інших працівників цієї сфери надихнув спробувати свої сили, хотілося допомагати людям. Дівчина закінчила Хмельницький базовий медичний коледж, зараз продовжує вивчати фармацію у Тернопільському національному медичному університеті. Працює за спеціальністю уже протягом 6 років: спершу – фармацевтом, зараз є завідувачкою однієї із аптек, що входить до відомої фармамережі України. У обов’язках Дарини – організація ефективної роботи персоналу, контроль товару, ведення документації, тобто, робота потребує відповідальності та необхідної бази знань. А вчитися, як каже Дарина, потрібно щодня.
Дарина не вважає себе суворою начальницею, це підтверджує і персонал аптеки. Дівчина вибудувала із колективом хороші взаємини, тому у колег – плідна співпраця. За словами Дарини, найбільше надихають позитивні відгуки людей. Тож попри труднощі, які присутні у будь-якій справі, наша героїня планує продовжувати свій професійний шлях за обраним фахом.
Бажаємо усім працівникам цієї сфери міцного здоров’я, успіхів на професійному шляху та поваги від клієнтів!
Анастасія Граб.