ПП «Спецелектромонтаж-2007» – підприємство, яке в прямому і переносному сенсі приносить людям світло та тепло. Адже стараннями працівників невеликого трудового колективу на підприємствах та організаціях Ярмолинецької та Солобковецької громад з’являються сучасні системи електрообігріву, оновлюється електрообладнання.
За словами директора Івана Рудого, лише за останній місяць проводились роботи у ряді закладів освіти, інших об’єктів соціальної сфери. А саме працював «Спецелектромонтаж» у їдальні дитячого садка «Малятко», що в Антонівцях, де було замінено електропроводку, у Жилинецькій гімназії замінено світильники, а у дитсадку того ж села змонтовано керамічні панелі електрообігріву приміщення. Це – сучасне електрообладнання, яке є безпечним для малюків, оскільки не висушує повітря у приміщенні. Таку ж систему електрообігріву відтепер матиме Ясенівський заклад дошкільної освіти «Ластівка». У Ярмолинецькому ЗЗСО №1 I-III ступенів замінено світильники. Краще освітлення та нова безпечніша система електропостачання у кабінетах та коридорі буде у Ярмолинецькому Будинку дитячої та юнацької творчості. Проведено роботи із встановлення електрообігріву кількох об’єктів Солобковецької громади.

Та й протягом усього року працівники особливо не мали часу на відпочинок. Серед найпопулярніших були замовлення на монтаж електрогенераторів, котрі у разі потреби подаватимуть струм у закладах соціальної сфери, освіти, медицини, бізнесу. Постійно тривають роботи із вуличного освітлення, зокрема, останні проводилися у селах Томашівка, Нове Село, Правдівка, на деяких ділянках селища Ярмолинці.
Усе це забезпечує невеликий, але дружній колектив підприємства. Головний інженер Олег Жданов, головний бухгалтер Євгенія Довгань, кошторисник Надія Марусій, електромонтажники Денис Власюк, Володимир Ноцький та Олександр Сребнюк трудяться, щоб громади відчували тепло та затишок навіть у зимову пору. Усі разом вболівають за трьох своїх колег, які сьогодні служать у лавах Збройних сил України. «Наша праця – важлива та необхідна суспільству, – каже директор ПП «Спецелектромонтаж-2007» Іван Рудий, – Підтвердженням цьому може слугувати наш досвід роботи. Адже 2007 у назві підприємства – це рік створення та початок роботи колективу. За цей період здійснено багато, але попит на послуги лише зростає. Це пов’язано із постійною потребою споживачів оновлення існуючого обладнання, а також із викликами сьогодення, пов’язаних із війною в Україні. Тому зустрічаючи професійне свято, хочу подякувати своїм колегам за самовіддану працю, готовність освоювати новітні знання та технології, допомагати людям, колективам, громадам. Усіх вітаю та бажаю, щоб світло, яке ми даруємо щодня землякам, сяяло в наших серцях та допомагало нам забезпечувати стабільну роботу усіх суб’єктів господарювання».
Цікаво, що День енергетика, який припадає на 22 грудня, є днем зимового сонцестояння – найкоротшим у календарному році. Це день боротьби світла і темряви, і це символічно, бо світло завжди перемагає темряву. Тож успіхів та стійкості вам, дорогі енергетики, на шляху світла та тепла.
Алла Гуменюк.