У Ярмолинецькому Будинку дитячої та юнацької творчості пролунав Перший дзвоник.
Традиційно, 15 вересня, Ярмолинецький Будинок дитячої та юнацької творчості відкриває свої двері для вихованців, даруючи тепло, радість і натхнення. Ось і цьогоріч у цей день у закладі відбувся День відкритих дверей, захід, який зібрав дітей, батьків, педагогів та почесних гостей.
Зустріч розпочася з теплих привітань ведучих та урочистого виконання Державного Гімну України. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих Героїв, віддаючи шану тим, хто віддав життя за незалежність нашої держави та мирне майбутнє наших дітей. Після цього гостей свята зачарували музичні та мистецькі виступи.

Юлія Пустовіт подарувала всім пісню «Долоньки», а Вероніка Афтинюк виконала композицію «Намалюю», наповнивши зал світлом дитячого таланту та емоцій.

Серед почесних гостей на заході була присутня головна спеціалістка відділу освіти Ярмолинецької селищної ради Світлана Дяк, яка привітала усіх присутніх із початком нового навчального року, побажала дітям натхнення, цікавих відкриттів та високих досягнень у розвитку талантів.

Особлива увага була приділена педагогам, завдяки яким Будинок творчості щодня живе, розвивається і дарує дітям можливість відкрити себе. Учасники свята познайомилися з керівниками та напрямками їхньої роботи:

Про порядок та затишок у закладі дбає Галина Францівна Олійник, завдяки якій Будинок дитячої та юнацької творчості завжди зустрічає вихованців чистотою та комфортом.
Це — люди з великим серцем і безмежною любов’ю до дітей. Вони терплячі, мудрі та завжди готові підтримати та допомогти здійснити найсміливіші мрії. Саме тому до свята їм підготували невеликі символічні подарунки на знак вдячності за щоденну працю та відданість.

Роботу закладу яскраво продемонстрували активні його вихованці — Маргарита Ануфрієва, Вероніка Олійник, Дарина, Устим та Богдан Стецюки, Єва Бендеревич. Під час свята також відбулася гра «Правда чи брехня?», яка дозволила весело й пізнавально дізнатися більше про діяльність Будинку творчості.
Завершальним моментом стало урочисте звучання Першого дзвоника, яке дали наймолодші та найстарші вихованці закладу — Марущак Єлизавета та Мельничук Дмитро. Цей символічний дзвін відкрив двері нового навчального та творчого року, наповненого новими ідеями, здобутками та яскравими відкриттями.

Ведучими свята були активні вихованці: Рогачевська Юлія, Рихлик Олександра, Білявська Валерія, Вікарна Віталіна та Торбінська Марія. Після офіційної частини всі гості мали змогу ознайомитися з кабінетами та керівниками гуртків, дізнатися про програми занять та обрати напрямок до душі. День відкритих дверей у Будинку творчості ще раз підтвердив: це місце, де кожна дитина може знайти себе, розкрити свої здібності та повірити у власні сили.
Анастасія Граб