Шановні жителі Ярмолинецької селищної громади!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого державного свята — Дня Конституції України!
День Конституції України нагадує нам, що кожен громадянин має право на гідне життя, свободу слова та вільний розвиток. Тож оберігаймо її, як і нашу незалежність. Адже вони нероздільні, як схід та захід, південь, північ та центр нашої прекрасної, дуже молодої, але водночас ней-
мовірно сильної та перспективної держави.
Сьогодні український народ бореться за свободу і незалежність у кривавій війні з агресором. Виборює право на життя у вільній, демократичній країні, де права людини захищені, а рівність перед законом є нормою для всіх. Тому й пошана до Конституції України має міцніти. Ми повинні поважати і дотримуватися букви закону, робити свій внесок у захист державності, утверджуючи законність і право, відстоюючи гідність і волю.
Бути українцем — боротися за свободу. Бути українцем — стояти щитом на захисті демократичного світу. Бути українцем — поважати права та дотримуватися зобов’язань. Зараз ми виконуємо найголовніший обов’язок, визначений Конституцією — вся нація стала на захист рідної землі. Щиро вірю, що наступного року це свято ми зустрінемо під мирним небом, у теплому колі рідних та друзів.
Бажаю вам міцного здоров’я, сил, добра та родинного благополуччя. Миру та спокою нашій благословенній Україні та кожному з нас. Зичу творчого натхнення, перемоги та невичерпної віри у велике майбутнє українського народу!
Андрій Шутяк, Ярмолинецький селищний голова