icon clock14.02.2024
icon eye529
Громади Новини

Підтримуємо своїх

Ветерани міліції передали автівку у підрозділ ЗСУ, де служить їхній колега.

Сьогодні члени громадської організації «Ярмолинецька асоціація ветеранів та пенсіонерів правоохоронних органів району» передали для ЗСУ автівку «Mitsubishi L 200»  – позашляховик, який допоможе нашим військовим на бойових позиціях.

«Ми передаємо сьогодні цей автомобіль для нашого колеги, члена нашої громадської організації Едуарда Кечка, який із 2014 року захищає незалежність України у боротьбі з російським агресорм, – розповідає голова громадської організації Микола Степанишен, – Цей автомобіль придбано у Великій Британії на наше замовлення. Крім членів громадської організації до збору коштів приєдналися співробітники Хмельницької окружної прокуратури (керівник – Сергій Наконечний), педагогічні колективи Соколівського та Новосільського закладів загальної середньої освіти, аграрії громади, благодійники, небайдужі земляки.

А голова СФГ «Ранок», депутат Ярмолинецької селищної ради Василь Басун придбав для позашляховика нові колеса для їзди по бездоріжжю, щоб він надійно служив нашим бійцям. Дякуємо усім, хто доєднався до збору».

Авто передали безпосередньо Едуарду Кечку, який приїхав додому у відпустку. У заході взяли участь голова Ярмолинецької селищної ради Андрій Шутяк, начальник Ярмолинецького ТЦК та СП, підполковник Олександр Осташ, представники Хмельницької окружної прокуратури, голова ветеранської організації Петро Коцюба.

Пенсіонери міліції Ярмолинеччини передали також своєму колезі, члену ГО Василю Ожиховському, який зараз перебуває на передовій, сучасний бронежилет, а сину пенсіонера міліції Віталія Мельника Олегу – сучасну каску високого ступеня захисту, яку придбали сім’ї Валерія та Віталія Трачів з Ясенівки.

Наш кор.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *