За 92 з невеличким хвостиком роки існування газети «Вперед» видання отримувало багато відзнак та грамот. Але Подяка, яка прибула до нас вчора, неодмінно займе чільне місце у колекції наших нагород. Бо це – із фронту, від наших захисників, а саме 3-ї окремої танкової Залізної бригади.

Подяку підписав комбриг, полковник Роман Шеремет: «Залізна бригада сердечно дякує Вам за правдиве і чесне слово про боротьбу українців за свою свободу. Внеском у цю боротьбу є й матеріали газети про бойові будні нашого військового з’єднання. Упевнені, що плідна співпраця газетярів і військових неодмінно триватиме. Творчої удачі і натхнення у Новому році! Разом – до Перемоги! Завжди вперед! Слава Україні!»

Дорогі наші залізні лицарі! Дякуємо вам щиро! То найвище визнання нашої роботи – такі зворушливі слова, адресовані невеличкому творчому колективу газети «Вперед». Цінуємо нашу співпрацю, яка триває майже з часу створення бригади.

Матеріали про військових, серед яких багато наших земляків – жителів Ярмолинецької та Солобковецької територіальних громад, завжди високо оцінюють наші читачі. Так само цікавими і популярними серед жителів громад стали спецвипуски газети «Вперед», створені спільно із прес-службою 3-ї окремої танкової Залізної бригади.

У свою чергу дякуємо за можливість професійного та творчого спілкування, командуванню бригади – за усіляке сприяння у такій співпраці.
Щира подяка від журналістів та усіх наших читачів за вашу самовіддану службу у надскладний для України час – за те, що обороняєте рідну землю від московських окупантів. Обіймаємо вас усім серцем і зичимо захисту Божого на щодень. Слава Україні!
Алла Гуменюк, директорка ПП “Редакція газети “Вперед”.