Зростають юні таланти

У Ярмолинецькій дитячій школі мистецтв відбулося традиційне різдвяно-новорічне дійство.

Святковий концерт учнів Ярмолинецької дитячої школи мистецтв, як завжди, зібрав велелюдну залу. Адже помилуватися професійним виконанням музичних творів світової класики, українських пісень та запальних танців, познайомитись із новими солістами та колективами – це завжди приємно та цікаво. Особливо, коли на сцені – діти, онуки, племінники, братики та сестрички.

Того дня юним артистам, їх наставникам та дирекції було непросто, адже за кілька хвилин до початку концерту пролунав сигнал «Повітряна тривога». Довелося перенести захід на час небезпеки. Але усі учасники дійства – і маленькі артисти, і глядачі уперто чекали. Ось такі сумні реалії війни, спричинені діями країни-агресора – росії.

Але попри усе свято відбулося. У чудово прикрашеній залі лунали дзвінкі голосочки учнів 1 класу Олександри Савушкіної, Максима Василів та Ніколь Крамар, які читали віршики. Їх підготувала до виступу викладачка Юлія Курятнік. А далі зачарувала співом вокальна група молодших класів школи, яка виконала пісню «Зима». Перші навики співу привили діткам викладачка Інна Олійник та концертмейстерка Оксана Боднар.

Завжди, мов магнітом, притягує увагу глядачів виконання мистецьких творів на різноманітних музичних інструментах. Так радо зустрічали присутні юного виконавця Івана Дідулу, який подарував усім «Святковий вальс»(клас викладача Анатолія Кулаковського).

А під керівництвом викладачки Ірини Мельник піаністка-початківиця Анна Медведик подарувала п’єсу «Зимовий ліс».

Ансамбль гітаристів для концерту підготував твір «Загадкова мелодія»(керівниця – Людмила Матвійчук).

«Дзвоники дзвенять» – так називалася весела пісенька, яку заспівав для глядачів соліст Ярослав Супрун, який навчається вокалу у викладачки Валерії Стрихарчук. Вероніка Афтенюк навчається гри на акордеоні у викладачки Сніжани Школяр. Запальна мелодія «Новорічне диско» – результат наполегливої спільної праці учениці та наставниці.

Полюбляють юні ярмолинчани заняття із хореографії. Молодша група під керівництвом Анастасії Глуховської виконала зворушливий танець «Ангелятка».

І знову – благородні звуки фортепіано. Це учениці викладачки Ілони Довгань Іванна Кольчугіна та Вікторія Ткачук виконали відому мелодію «Все, що я хочу на Різдво».

А далі присутні зустрічали ансамбль бандуристів під керівництвом Тетяни Мацкул із композицією «Веселі гуси». Виконавці продемонстрували і талант, і почуття гумору,відображене в українській народній творчості. Чорно-білі клавіші фортепіано оживали під пальчиками Софії Мурзакової(клас викладачки Наталії Трач). Дівчинка виконала п’єсу «Веселий селянин».

«Новорічна пісня» у виконанні учнів відділу сольного співу під керівництвом викладачки Валерії Стрихарчук додала святкового настрою. А підтримала відчуття наближення Нового року мелодія «Веселий музикант», яку майстерно виконала Анна Герасимчук(викладачка – Сніжана Школяр).

Звуки саксофонів- мідних духових музичних інструментів із характерним тембром – не залишили байдужими жодного глядача. Чудово виконали мелодію «Метелик» учасники дуету саксофоністів Ростислав Трачук та Ілля Шведов. Хлопчиків навчає досвідчений викладач Валерій Пйонтик.

І знову – танці. Композиція «Щедрик» у виконанні учнів хореографічного відділу під керівництвом Анастасії Глуховської зачарувала динамікою та тематичними концертними костюмами.

Учениця школи Марія Ткачук разом із викладачкою та концертмейстеркою Оленою Клембовською підготували для святкового концерту чудовий твір під назвою «Святкова коломийка».

А дует гітаристів у складі Олександри Базюк та Олександри Гуцал(клас викладачки Оксани Мельник) виконали композицію «Новорічний вечір».

Ансамбль скрипалів підготував для свята відому на увесь світ новорічну мелодію «Jingle bells»(керівниця – Наталії Супрун). У ролі концертмейстрів теж виступили учні – класу Ілони Довгань – Вікторія Ткачук та Іванна Кольчугіна.

У фіналі настрою та драйву додали знову ж таки вихованці хореографічного відділу викладачки Анастасії Глуховської. Вони подарували композицію «Зима білочола».

Протягом усього вечора ведучою свята була Ангеліна Андрушко.

Глядачі у залі не шкодували долонь, щоб обдарувати учасників концерту щедрими, гучними аплодисментами. Вітали та дякували юним талантам за їх наполегливу працю, щоденні заняття у школі мистецтв.

Крім музичних напрямків, у школі діє художній клас. Роботи учнів – юних майстрів пензля – можна було побачити у фойє закладу, де обладнано виставку дитячих робіт. Хлопчиків та дівчаток мистецьких технік навчає талановита педагогиня та художниця Наталія Остапчук.

Усі дітки, які розвивають свої таланти та дарують естетичне задоволення землякам, отримали святкові солодкі подаруночки, про які подбала дирекція школи разом із усім педагогічним колективом.

Нових звершень та справжніх успіхів вам, дорогі дітки і в Новому 2024 році!

Алла Гуменюк. Фото авторки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *