У Сутковецькому ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Романа Лабаня відкрито меморіальну дошку ще одному Герою-випускнику – Володимиру Беху.
Відділ освіти Ярмолинецької селищної ради ініціював встановлення пам’ятних дошок землякам у тих закладах освіти, де навчалися воїни. Керівництво селищної ради, її депутатський корпус та виконавчий комітет підтримали ініціативу та рішенням сесії виділили кошти на встановлення меморіальних дошок. Головною метою цього проєкту є вшанування пам’яті полеглих у російсько-українській війні земляків. Усього заплановано відкриття 35 таких знаків.
Першу пам’ятну дошку відкрили Володимиру Беху на фасаді Сутковецької школи, у якій захисник здобув середню освіту.

Її було розміщено поряд із меморіальною дошкою іще одного випускника – учасника АТО Романа Лабаня, на честь якого було названо навчальний заклад.
Володимира Беха, який народився та навчався у Сутківцях, у селі пам’ятають добрим, готовим завжди прийти на допомогу, працьовитим. Він трудився електриком, водієм, їздив на заробітки за кордон. У час повномасштабної війни був мобілізований до лав ЗСУ. Володимир служив у складі 2 механізованого батальйону молодшим сержантом. Та, на жаль, життя воїна обірвалося унаслідок ворожого обстрілу 15 червня 2023 року неподалік населеного пункту Лиман Перший, на Харківщині. Відтоді Герою завжди 50.

Захід провели на подвір’ї школи, де зібралися учні та педагоги закладу, односельчани, рідні воїна. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїна та усіх, хто загинув у страшній війні.

Право відкрити меморіальну дошку надали однокласницям Володимира Беха – Лідії Дідик та Оксані Слободян. Освячення дошки здійснив о. Миколай Ковалик, благочинний Ярмолинецького округу ПЦУ.

Вшановуючи пам’ять двох Героїв-випускників – Романа Лабаня та Володимира Беха, до меморіальних знаків поклали квіти.

Участь у заході взяв директор Сутковецького ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Романа Лабаня Василь Безвух, староста села Леонтій Побережний та заступник голови Ярмолинецької селищної ради Іван Березовський, які відзначили героїзм воїна, подякували рідним та вкотре нагадали про важливість допомоги захисникам.

Маленькі школярі, учні 2 класу навчального закладу, прочитали зворушливу поезію «В моїй Україні ніхто не стріляє». Захід завершився відвідуванням могили загиблого воїна Володимира Беха на місцевому цвинтарі. Пам’ять про кожного воїна, який віддав за Україну найдорожче, живе у серцях земляків.
Анастасія Граб.