Закрито збір коштів на автівку для захисників 3-ї окремої танкової Залізної бригади другого стрілецького батальйону.
Усе почалося із телефонного дзвінка, це була сестра одного із захисників батальйону, яка звернулася по допомогу. Військові перебували на Куп’янському напрямку та потребували автівки.

Одразу тоді спільно із благодійною організацією «Волонтер Ярмолинеччини» та його головою Наталією Берендою було розпочато збір коштів, щоб закрити основну потребу воїнів. Для того, щоб пришвидшити збір, із працівниками Ярмолинецької центральної бібліотеки також ініціювали аукціон картин художниці Лариси Володимерової, надані БО «Благо поруч».

Долучалися до збору всі небайдужі, адже важлива – кожна гривня. Допомогли заклади загальної середньої освіти громади: Новосільський, Шарівський, Москалівський, Соколівський, Сутковецький. Також підтримали збір Хомин Людмила, Анатолій Побережний, Ольга Марусій, Алла Швець, працівники кафе “Жаркоф”, магазинів “Авоська”, “Ковчег, “Чіп”, аптеки “Подорожник”. Спільними зусиллями жителів нашої громади було зібрано 43 000 гривень, іншу частину суми закрили жителі Хмельниччини, рідні захисників та самі воїни.

Звичайно, відправити захисникам автівку порожньою не могли, тож завантажили її. Працівники бібліотеки підготували воїнам теплі речі, окопні свічки, маскувальні сітки, печиво, Наталія Беренда разом із членами БО “Волонтер Ярмолинеччини” – продукти, засоби гігієни та фрукти, працівники Савинецької гімназії – чай та солодке.

У знак подяки лідери учнівського самоврядування передали воїнам синьо-жовтий стяг зі словами підтримки.

Автівка уже поїхала до воїнів 3-ї окремої танкової Залізної бригади, яким допомагатиме у виконанні бойових завдань. Бажаємо захисникам якнайшвидшого повернення додому!
Ірина Шуверткова.