У залі Ярмолинецької дитячо-юнацької спортивної школи відбувся благодійний турнір із футзалу.
Участь у змаганнях взяли п’ять команд: збірна Ярмолинецької ЗЗСО I-III ступенів №1, “Евеліна”, “БірФіш”, “Поділля-Метиз” із Ярмолинець та “Олімп” із Солобковець. Суддями турніру стали вчителі Правдівського ЗЗСО I-III ступенів та Ярмолинецького ЗЗСО I-III ступенів №1 Дмитро Бородій та Олександр Пулько.
Спортсмени об’єдналися із благодійною метою – зібрати кошти на придбання шин для автівки колезі, який понад 10 років є футболістом “Евеліни” і зараз захищає Україну у лавах ЗСУ.
Таку ініціативу підтримали усі учасники команд.

За результатами змагань турнірна таблиця має такий вигляд:
I місце – збірна Ярмолинецької ЗЗСО I-III ступенів №1;
II місце – “Поділля-Метиз”;
III місце – “Олімп”;
IV місце – “БірФіш”;
V місце – “Евеліна”.
“Турнір був досить емоційним, інтрига тривала до кінця, всі команди отримали максимум задоволення, але найголовніше – нам вдалося досягнути поставленої цілі та допомогти захиснику”, – розповідає капітан футбольної команди “Олімп” Денис Барчук.
Усього під час гри зібрали суму у розмірі 10200 гривень, кошти передали земляку, який виборює перемогу на полі бою.
Анастасія Граб.