У Новосільському ЗЗСО I-III ступенів відбувся випуск здобувачів освіти 11-го класу.
Випускний бал – одна з перших, яскравих i значних подій в житті кожної людини. Школярі з нетерпінням чекають цього свята упродовж цілих 11 років.
І навіть у такий важкий військовий час воно відбулося, звісно ж, з дотриманням усіх правил безпеки. Це неймовірно красиве дійство зачаровувало учасників і гостей.

Під час урочистої частини присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-Героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів. Директорка закладу Лариса Петрівна Сидорчук привітала випускників із завершенням шкільної стежини, і разом з заступником директора з навчально-виховної роботи Людмилою Тадеушівною Білоконь урочисто вручили випускникам свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.
А батьки благословили і щедро засіяли своїх випускників пшеницею, цукерками та монетками, аби їх життєвий шлях був легким, багатим та солодким. До привітань приєдналася класний керівник Жанна Анатоліївна Коник. В своїй промові вона побажала кожному випускнику знайти легкий професійний шлях, який приноситиме їм максимум задоволення, а суспільству – користь.
Усі випускники були активними та хорошими учнями, але особливих успіхів у навчанні досягла Дарина Жищинська, яка отримала золоту медаль.

Оточені такою підтримкою випускники, сповнені позитивних емоцій, з трепетом у голосі висловили подяку рідному навчальному закладу, вчителям, батькам.
Після офіційної частини запальний танець подарували випускникам дівчатка сьомого та восьмого класів. Випускники, у свою чергу, не обділили увагою жодного свого вчителя і жартівливими піснями передали увесь настрій і думки педагогів під час навчального процесу. Чудовим завершенням свята став вальс із батьками у супроводі скрипки. І навіть дощ, що розпочався, не завадив цій ліричній, піднесеній атмосфері.
В добру путь, дорогі наші випускники!
Ірина САЛIЙ, педагог-організатор.