Орденами «За мужність» ІІI ступеня посмертно відзначено трьох Героїв-земляків. Нагороди отримали їхні рідні.
Вчора у приміщенні Ярмолинецької селищної ради відбулася передача державних нагород родинам загиблих військовослужбовців – жителів Ярмолинеччини.

Орденами «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено захисників – жителів Ярмолинецької громади: лейтенанта Андрія Бернаду, солдатів Андрія Дмитрука та Володимира Коростильова. Про це йдеться у відповідних Указах Президента України, де відзначено особливі заслуги Героїв у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України, вірності військовій присязі.
Нагороди рідним передали начальник Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук, секретар Ярмолинецької селищної ради Алла Садлій та представники Хмельницького районного та місцевого ТЦК та СП.

Отримати нагороду сина – офіцера ЗСУ Андрія Бернади – приїхав із Соколівки його батько Микола Володимирович Бернада.

Ольга Вікторівна Коростильова разом із синочком Сергієм отримували орден чоловіка та батька Володимира Коростильова.

Синову нагороду – орден «За мужність» ІІІ ступеня – отримала і мати Андрія Дмитрука Жанна Дмитрівна Фірчук із Кадиївки. Гордість за сина і разом з тим невимовний біль стискав материнське серце. Адже завтра, 18 листопада, Андрійкові виповнилось би усього 25 років.
Останній раз Жанна Дмитрівна розмовляла із сином 8 березня, він привітав її зі святом та обіцяв невдовзі приїхати у відпустку. Але, на жаль, не судилося. Підтримати сестру приїхала і рідна тітка Андрія Ганна Дмитрівна із Солобковець.
Начальник Хмельницької РВА Анатолій Катеренчук, дякуючи батькам та рідним за подвиги Героїв, поцікавився проблемами та потребами родин загиблих та запевнив у сприянні у разі їх виникнення з боку органів влади та місцевого самоврядування.
Наш кор.