icon clock16.11.2023
icon eye138
Громади Новини

Плануємо напрямки розвитку Ярмолинецької громади

Четверте засідання Робочої групи з питань розробки Стратегії розвитку Ярмолинецької селищної територіальної громади на період до 2027 року.

Вчора у читальній залі Ярмолинецької центральної бібліотеки відбулося четверте засідання Робочої групи з питань розробки Стратегії розвитку Ярмолинецької селищної територіальної громади на період до 2027 року. Із привітальним словом перед присутніми виступила секретар Ярмолинецької селищної ради Алла Садлій. Алла Іванівна також проінформувала про актуальний стан розробки Стратегії.

Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій апарату Ярмолинецької селищної ради Ірина Драгомерецька презентувала попередні напрацювання Робочої групи(стратегічне бачення, стратегічні та операційні цілі, завдання). Після цього Ірина Петрівна перейшла до наступних питань порядку денного засідання: відбір(корегування) технічних завдань на проекти розвитку для плану заходів з реалізації Стратегії та підготовка системи моніторингу. Учасники зібрання обговорили також подальші кроки – загальний огляд графіку роботи зі стратегічного планування. Вони виносили для дискусій актуальні питання громади та окремих її територій. Докладніше про подію читайте на сторінках газети «Вперед».

Алла Гуменюк.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *