Для усіх, хто за кермом, День автомобілістів та дорожників – професійне свято, хоч основна робота пов’язана із іншими галузями народного господарства. Його святкування цьогоріч припадає на 29 жовтня.
Поважають водіїв та трактористів у філії “Ярмолинецьке лісове господарство” ДП “Ліси України”. Без них – неможливий виробничий процес, їхній досвід – безцінний. Сумлінні у праці та віддані своїй улюбленій водійській справі, ці люди вчасно та якісно забезпечують виконання завдань. Їх знають жителі громади, адже саме водії доставляють дрова до дворів земляків, забезпечуючи тепло та затишок в оселях.



Усі ці теплі слова адресуємо нині водіям на вивезенні лісу Степану Стойку, Олександру Галянчому, Андрію Пульку, Андрію Голоті, Вадиму Мартинову, водію бензовоза Павлу Заярному, трактористам на лісозаготівельних роботах Володимиру Атаманчуку, Антону Пульку, Андрію Гусаку.
Хай усі ваші робочі дні будуть мирними та безпечними, кермо – надійним, а дороги завжди повертають до рідного дому!
Прес-служба філії “Ярмолинецьке лісове господарство” ДП “Ліси України”.