У державному навчальному закладі “Ярмолинецький центр професійної освіти” відбувся ювілейний, 20-й випуск. Минулої п’ятниці в ДНЗ “Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти” відбулися урочистості з нагоди випуску здобувачів освіти закладу.



Цьогоріч документи про освіту отримали 184 випускники. Це найбільше з часу діяльності закладу. Захід відбувався у дворі Центру, де, окрім винуватців свята, були їхні батьки та рідні, педагоги, запрошені. Юнаки та дівчата, які у той день стали кваліфікованими робітниками, пройшли урочистою ходою коло під своєрідною аркою із вишитих рушників, яку утворили для них батьки.
Як завжди, на початку пролунав Гімн України, було внесено державний прапор, а потім хвилиною мовчання всі присутні вшанували Героїв, які загинули за незалежність та цілісність держави, в тому числі майстра Центру Петра Бойка, колишніх учнів Сергія Хоптяра, Володимира Швеця, Володимира Бояркіна, Богдана Демчука та Романа Квасниці.
До меморіальної дошки лягли живі квіти.

Вітала випускників і представниця влади – секретар Ярмолинецької селищної ради Алла Садлій. Вона побажала юнакам і дівчатам відмінного старту на життєвому шляху, миру та Перемоги. Напутні слова лунали від класного керівника групи №33 Терлецької Світлани Іванівни та майстра виробничого навчання групи №32 Бадона Миколи Юрійовича та батьків Баштанюк Алли Іванівни та Морозовича Володимира Євгеновича.
Було багато зворушливих моментів: пишний подільський коровай, традиційний танець із батьками.


Проводжаючи учнів у самостійне професійне життя, по-батьківськи тепло привітав їх із незабутнім днем директор ДНЗ “Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти” Василь Мельник. У своїй промові директор, зокрема, сказав: “Хоч і тривожно сьогодні, але ми впевнені, що вам усе вдасться. Бо ж саме вам і відбудовувати, і будувати Україну, яка стане ще кращою, здолавши ворога і здобувши Перемогу у війні. Вам тут жити і працювати, створювати сім’ї, народжувати дітей. А ми, увесь наш колектив, неодмінно будемо вас підтримувати, пам’ятати, радіти вашим успіхам. Ви ж цінуйте і любіть землю, яка вас породила, своїх батьків і родини, а також дружбу, яка зародилася тут, у роки студентства”.
Василь Михайлович зазначив, що цей випуск став ювілейним – 20-м – для наймолодшого професійного навчального закладу Хмельниччини.


Здобутки завтрашніх будівничих країни були щедрими – троє із них одержали золоті медалі за успіхи у навчанні. Це Вероніка Баштанюк, Віталій Пастушенко та Костянтин Рудий. Ряд випускників також отримали дипломи кваліфікованих робітників з відзнакою та Похвальні грамоти за особливі досягнення у вивченні окремих предметів.

Усі присутні щиро вітали випускників, їхніх батьків. Лунали патріотичні пісні, які вдало виконали учні Центру.

Алла ГУМЕНЮК.
Фото із офіційного сайту ДНЗ “Ярмолинецький ЦПО”.