Зміцнюємо рідну державу теплом сердець та самовідданою працею

Сьогодні у Ярмолинецькій селищній раді вручили відзнаки землякам, які щоденно трудяться та служать на благо рідної України. Зібрання відбулося з нагоди Дня Незалежності України, але з безпекових міркувань воно було камерним, без зайвої помпезності.

Серед нагороджених – військовослужбовці , рятувальники, медики, працівники комунальних закладів селищної ради та підприємств громади, освітяни, представники соціальних служб. Адже незалежно від професії мета усіх українців одна – зробити достойний внесок у захист суверенітету та територіальної цілісності України, наблизити нашу перемогу.

Грамоти Ярмолинецької селищної ради та символічні подарунки нагородженим вручили секретар Ярмолинецької селищної ради Алла Садлій та заступник Ярмолинецького селищного голови Іван Березовський. Подяки Хмельницької обласної ради та нагрудні знаки «День Незалежності України 2023» отримали депутат Ярмолинецької селищної ради, голова ФСГ «Оріана» Василь Андрушко та благочинний Ярмолинецького округу ПЦУ о. Миколай Ковалик.

У цей день, вшановуючи пам’ять Героїв-земляків, які віддали життя за волю та незалежність України, до меморіальних знаків у центрі Ярмолинець поклали корзини із квітами кольорів українського прапору.

А вчора вранці – у День Державного Прапора України – на центральній площі селища підняли синьо-жовтий стяг. Звучала молитва за Україну та її мужніх захисників.

Алла Гуменюк.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *