Сьогодні у редакції газети «Вперед» – чудовий настрій: для покращення роботи ми отримали сучасний мобільний телефон Samsung Galaxy S21 FE 5G від громадської організації «Тернопільський прес-клуб». Це обладнання було передано у рамках проєкту «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується агентством США з міжнародного розвитку(USAID) і виконується міжнародною організацією Internews. Телефон допомагатиме журналістам у створенні матеріалів, оскільки має високі технічні характеристики, що дасть змогу робити якісні фото, аудіо- та відеозаписи.

Щиро дякуємо голові ГО «Тернопільський прес-клуб» Анжелі Кардинал за сприяння та співпрацю із нашою редакцією. Нагадаємо, що саме завдяки ГО «Тернопільський прес-клуб» та особисто Анжелі Віталіївні було розроблено сайт нашого видання та здійснюється його підтримка. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та вітаємо із прийдешнім Днем Незалежності України колег із Тернопільщини!