Відбувся черговий благодійний футбольний турнір на підтримку ЗСУ. Зібрані кошти будуть перераховані бійцям 33 окремої механізованої бригади.
15 липня на штучному футбольному полі у Ярмолинцях зібралися команди, щоб спільно з благодійним фондом “Без меж” провести благодійний турнір.

У грі брали участь 5 футбольних клубів: “Евеліна”, “Арсенал”, “Бірфіш” із Ярмолинець, “Сутківці” із села Сутківці та “Поділля-метиз” із Хмельницького.
За результатами турніру, перше місце посів ФК “Евеліна”, друге отримав ФК “Поділля-метиз”, а бронзу здобув “Арсенал”. Також визначені найкращі у категоріях: гравець – Сергій Стожик, бомбардир – Ілля Білий, воротар – Анатолій Лозінський, вболівальник – Іван Ільков. Вручили подяки Олександру Пульку та Віктору Хоптяру за підтримку та постійну допомогу в організації благодійних турнірів.


Усього протягом турніру було зібрано 10000 грн. Кошти будуть спрямовані на придбання автомобіля для 33 окремої механізованої бригади, в якій служить один із гравців ФК “Евеліна”.

Загалом у селищі було проведено 3 турніри. Ініціатором таких благодійних заходів стала Ганна Сацюк, яка є фанаткою футболу та однією із засновників фонду “Без меж”. Допомагали у реалізації ідеї футболісти клубу “Евеліна” Григорій Штокало та Сергій Стожик. Жителі громади активно долучилися до участі в акції. Усього за три турніри було зібрано близько 50 тисяч гривень. Фонд і надалі планує проведення подібних заходів для підтримки Збройних Сил України. Про необхідність долучатися до благодійних ініціатив Ганна Сацюк каже: “Тільки разом ми зможемо перемогти цю нечисть”.
Анастасія ГРАБ.